Пишите нам в Viber! +380987736558


"Русское Радио Україна" входить до групи радіостанцій "ТАВР МЕДІА", яка була заснована українськими громадянами на території України. Жодного стосунку до компанії "Русская Медиа Группа", яка знаходиться на території держави-агресора, наша радіостанція не має. Також жодних господарських та юридичних стосунків з "Русским Радио" у Москві ми не маємо, і будь-які дії, спрямовані на підтримку ними терористичної діяльності Росії на території України, різко засуджуємо!

Свернуть


Найбільше народне гуляння цього літа «БОЛЬШАЯ СВАДЬБА» відбулось!

Найбільше народне гуляння цього літа «БОЛЬШАЯ СВАДЬБА» відбулось!

4 червня в Києві на Співочому полі відгреміло наймасштабніше та найгучніше весілля в історії!

Протягом 7 годин молодят вітали 43 українських артисти! Такого гуляння Співоче поле ще не бачило! Протягом весільного дня на запрошення Русского Радіо Україна молодят привітали Ірина Білик, MONATIK, Наталя Могилевська, Оля Полякова, Олег Винник, Руслана, TamerlanAlena, НЕАНГЕЛИ, Агонь, Alyosha, Марія Яремчук, Віталій Козловський, OLEYNIK, BRO (Borisenko Brothers), М'ята, Real O, Оля Цибульська, TARABAROVA, Пара Нормальних, Ракета, On I Ona, Andreas, Клей Угрюмого, Ірина Федишин, A.R.M.I.A, Ольга Горбачова, Діма Коляденко, Олег Верд, BigBoss, Дядя Жора, Kishe, Юлія Думанська, PATSYKI Z FRANEKA, Міла Нітіч, Наталя Морозова, Анюта Славська, Наталка Карпа, Marietta Ways, Анна-Марія, Петро Чорний, СолоХа, Жемчуг, Ділайс.

Про таке весілля можна лише мріяти! Коли перший тост молодята чують від Олега Винника, далі з'являється найефектніша сваха країни Оля Полякова та благословляє молодят на довге і щасливе подружнє життя. А за столами - ні багато, ні мало - близько 40 тисяч гостей!


І така мрія збулась завдяки Русскому Радіо Україна, телеканалу М1 та компанії "Таврійські ігри"! А за здоров'я молодят піднімали келихи прохолодного шампанського MARENGO.
 
Щасливі молодята роз'їхались по домівках, а проект на Русском Радіо Україна продовжується! Хочете, щоб на ваше весілля приїхав Макс Барських? Виграйте таку можливість!

 

Дискотека Русского Радио
-
Золотой Граммофон
-
Классика Русского Радио
-
Как слушать радио онлайн
ещё 3 онлайн-радиостанции
Сейчас в эфире
Алёна Михайлова
15:00 - 17:00
Раньше звучали
Присоединяйтесь к нам!
Добавьте в смартфон!